Colivia.co

Coliving to wspólnota, w której ludzie dzielą nie tylko mieszkanie, ale również podobne spojrzenie na świat, wartości, a przede wszystkim mogą cieszyć się swoim towarzystwem.. Są to doskonale zaprojektowane, w pełni wyposażone apartamenty w najlepszych lokalizacjach i cenach.

W czasach, kiedy kiedy spędzamy więcej czasu w sieci, niż ze sobą nawzajem, inicjatywa colivingu jest odpowiedzią na potrzeby mieszkaniowe i społeczne.

Indywidualny projekt

Lokalizacje - portfolio
strona dwuJęzyczna

INTEGRACJA INSTAGRAMA

RESPONSYWNOŚĆ

WYGLĄD NA TELEFONIE

WYGLĄD NA TABLECIE

pORZĄDEK I PRZEJRZYSTOŚĆ

Aby zachować przejrzystość w projekcie i aby klient na każdym etapie wiedział co aktualnie jest robione na jego stronie zapraszam do współpracy za pośrednictwem Asany. Jest to aplikacja do zarządzania projektami.

Wiele prac nad stroną odbywa się „niewidocznie” i klient jest w stanie zobaczyć dopiero produkt końcowy. Dlatego, abyście mieli Państwo wgląd na aktualny status prac tworzę zadania, które na bieżąco aktualizuję i w których również proszę np. o zdjęcia czy treści na stronę.

Kolory i Fonty

  • #FFF

  • #0b4141

  • #b19777

  • #272727

Playfair Display SC

Oswald is a reworking of the classic style historically represented by the 'Alternate Gothic' sans serif typefaces. The characters of Oswald were initially re-drawn and reformed to better fit the pixel grid of standard digital screens.

Didact Gothic

Didact Gothic is a sans-serif font designed to present each letter in the form most often used in elementary classrooms. This makes it suitable for literacy efforts.