Uwaznie.eu

Cześć mam na imię Emi, zajmuję się rozwojem osobistym, a w internecie opowiadam o uważności, zrównoważonym stylu życia, selfcare i podróżach. Zachęcam i inspiruję do bycia dla siebie ważną, zaopiekowania się sobą w czuły sposób. Jestem autorką Podcastu Uważnie , w którym dzielę się doświadczeniami i swoim punktem widzenia.

Projekt z szablonu

INTEGRACJA INSTAGRAMA

Blog i Newsletter

RESPONSYWNOŚĆ

WYGLĄD NA TELEFONIE

WYGLĄD NA TABLECIE

pORZĄDEK I PRZEJRZYSTOŚĆ

Aby zachować przejrzystość w projekcie i aby klient na każdym etapie wiedział co aktualnie jest robione na jego stronie zapraszam do współpracy za pośrednictwem Asany. Jest to aplikacja do zarządzania projektami.

Wiele prac nad stroną odbywa się „niewidocznie” i klient jest w stanie zobaczyć dopiero produkt końcowy. Dlatego, abyście mieli Państwo wgląd na aktualny status prac tworzę zadania, które na bieżąco aktualizuję i w których również proszę np. o zdjęcia czy treści na stronę.

Kolory i Fonty

  • #FFF

  • #ECD7C6

  • #333333

Jost

Jost is an original font created by indestructible type*. It is inspired by 1920s German sans-serifs. This is version 3.7. Jost is designed and maintained by Owen Earl, who is the creator of the font foundry indestructible type*. in 2020 Owen Earl, and Mirko Velimirovic worked together to make Jost a variable font.