Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Jak mogę pomóc?

Jeżeli chcesz przenieść swoją sprzedaż lokalną do internetu to mogę w tym pomóc tworząc dla Państwa sklep internetowy oparty o CMS WordPress z dodatkiem WooCommerce.

Najpierw krótkie wyjaśnienie co to ten WordPress + WooCommerce i czym jest CMS.

WordPress jest otwartym oprogramowaniem, z którym stworzysz piękną witrynę, blog czy aplikację. Napisany jest w języku PHP i jest systemem zarządzania treścią (CMS). Wykorzystuje bazę danych MySQL. Rozpowszechniany jest na licencji GNU General Public License i jest dostępny bezpłatnie.

WooCommerce to nic innego jak dodatek, wtyczka do Wordpres. Jest najpopularniejszym rozwiązaniem e-Commerce na świecie. Największymi zaletami tego połączenia jest elastyczność, prostota i intuicyjność. Nawet nowi użytkownicy Internetu, szybko opanują podstawy obsługi sklepu internetowego.

System zarządzania treścią (ang. content management system, CMS) – oprogramowanie pozwalające na łatwe utworzenie i prowadzenie serwisu WWW, a także jego późniejszą aktualizację i rozbudowę, również przez redakcyjny personel nietechniczny.

Jeżeli techniczne zarządzanie sklepem lub stroną internetową będzie dla Państwa problematyczna możecie skorzystać z mojej oferty Opieki.

Etapy pracy

Dowiedz się już teraz jak wygląda proces

Krok 1

Pierwszym najważniejszym krokiem jest przekazanie jak największej ilości informacji na temat Państwa wymagań. Pomoże w tym wypełnienie Briefu, który znajdziecie TUTAJ.

Krok 2

Kontakt z mojej strony w celu doprecyzowania niejasnych kwestii w celu przygotowania najlepszej oferty pod Państwa wymagania.

Krok 3

Wracam do Państwa z ofertą, która możecie jeszcze edytować pod względem zakresu prac.

Krok 4

Po akceptacji oferty następuję podpisanie umowy. Wszystko jest bezpieczne dla obu stron, abyśmy mogli skupić się na współpracy.

Krok 5

W następnym kroku przygotuję dla Państwa  propozycję graficzną strony. W zależności od złożoności projektu może to potrwać od 2 do 14 dni. Następnie prześlę go do akceptacji lub naniesienia ewentualnych poprawek.

Krok 6

Po akceptacji projektu graficznego w tym kroku ja pracuję nad przygotowaniem strony, a Państwo dostarczają grafikę oraz tekst. Oczywiście jeśli wynika to z naszej umowy. Po przygotowaniu przesyłam do akceptacji lub poprawki.

Krok 7

Po ewentualnych poprawkach lub finalnej akceptacji następuję przeniesienie strony i uruchomienie na docelowym adresie. Następuje również przekazanie danych dostępowych do panelu zarządzania stroną.

Krok 8

Rozliczenie

Wypełnij Brief i zacznijmy współpracę