LANDING PAGE

Landing Page

Jak mogę pomóc?

Oferuję wykonanie strony docelowej - landing page. Każda strona wyceniana jest indywidualnie, więc konkretną ofertę mogę zaprezentować po otrzymaniu informacji na temat Państwa biznesu i wymagań co do strony lądowania.

Najpierw krótkie wyjaśnienie czym jest landing page. Jest to strona docelowa. Specjalnie zaprojektowana strona internetowa, której celem jest konwersja użytkowników w potencjalnych klientów. Landing page może służyć do zbierania kontaktów, sprzedaży produktów lub usług, a także do zbierania informacji od użytkowników. Aby skutecznie wykorzystać potencjał landing page, ważne jest, aby zaprojektować ją w sposób przyciągający uwagę, zawierający klarowne CTA (Call To Action) oraz wyróżniające oferty. Landing page stanowi ważne narzędzie w dzisiejszym świecie marketingu internetowego i pozwala na osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu kampanii reklamowych i promocyjnych.

Przykład panelu zarządzania treścią - WordPress.

Co mogę zaoferować?

Landing Page

Strona docelowa, strona lądowania

Szukasz profesjonalnego wykonawcy, który stworzy dla Ciebie skuteczną i przyciągającą uwagę landing page? Dobrze trafiłeś! Oferuję kompleksowe usługi z zakresu tworzenia landing page, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i przyciągnąć nowych klientów.

W mojej pracy wykorzystuję najnowsze trendy i technologie, aby stworzyć stronę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i celów biznesowych. Moje doświadczenie pozwala nam na szybkie i efektywne dostarczenie projektu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możesz być pewny, że Twoja strona będzie działała sprawnie i będzie atrakcyjna dla użytkowników.

Jeśli potrzebujesz skutecznego landing page, który przyciągnie uwagę klientów i zwiększy sprzedaż Twojego biznesu, skontaktuj się ze mną już dzisiaj. Zapewniam konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług.

Daj się poznać w sieci i skorzystaj z usług LYK-Website już dziś.

Etapy pracy

Dowiedz się już teraz jak wygląda proces

Krok 1

Pierwszym najważniejszym krokiem jest przekazanie jak największej ilości informacji na temat Państwa wymagań. 

Krok 2

Kontakt z mojej strony w celu doprecyzowania niejasnych kwestii oraz moje ewentualne sugestie lub poprawki, abyśmy znaleźli złoty środek.

Krok 3

Konkretna wycena i akcepacja ze strony klienta.

Krok 4

Po akceptacji oferty następuję podpisanie umowy. Wszystko jest bezpieczne dla obu stron, abyśmy mogli skupić się na współpracy.

Krok 5

W następnym kroku przygotuję dla Państwa  propozycję graficzną strony, prześlę go do akceptacji lub naniesienia ewentualnych poprawek.

Krok 6

Po akceptacji projektu graficznego w tym kroku ja pracuję nad przygotowaniem strony, a Państwo dostarczają grafikę oraz tekst. Oczywiście jeśli wynika to z naszej umowy. Po przygotowaniu przesyłam do akceptacji lub poprawki.

Krok 7

Po ewentualnych poprawkach lub finalnej akceptacji następuję uruchomienie na docelowym adresie.

Krok 8

Rozliczenie

Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio.